علی لهراسبی

اگه فاصله افتاده،اگه من با خودم سردم،تو کاری با دلم کردی،که فکرش هم نمی کردم0

..::جدیدترین بیوگرافی علی لهراسبی........

این جدیدترین بیوگرافی ای است که از علی لهراسبی گیر اوردیم ولی اینجا هم سنش رو نگفته!!!!! بخونین تا بیشتر باهاش آشنا شین!

علی لهراسبی متولد ۲۰/۱/؟؟ سنش رو لو نمیده، کارشـناسی الکـترونیک داره ولی به خاطـر عـلاقه ی زیـادش به هـنر مدیر شرکت تبلیغاتی "ریحان فیلمه" که قبلا هم گفته بودیم. از بچگی (۷-۸سالگی) یه حس مـبهم بـهش می گفت اسـتعداد خـونـدن داره. تو مدرسه هم قـرآن رو با صوت می خوند، البته فعالـیت جـدیش رو از سال ۷۴ شروع کرد .اون اول پیش یکی از دوستاش (مهرداد تاج کریمی) پیانو کار می کرد، چون دوستش برای بچه ها موسیقی می نوشت بعد چند وقت بعد خودش هم شروع کرد به ساختن که البته موفق هم شد .بعد از آزاد شدن موسیقی پاپ، خودش با کیبورد چند تا کار ساخت و سال ۷۸ بود که یه روز رفت به صدا و سیما و برای خوانندگی انتخاب شد و سال ۷۹ تیتراژ سریال "کلبه سفید" رو خوند.

بعد از اون به خـاطر یه سـری مـسائل بـی خـیـال خـوانـندگی شـد و یـکـی دو سـال آواز کــلاسـیک پـیـش مـحمد رضـا صادقی تـمــریـن کــرد. ولی خوشبختانه دوباره برگشت و این بار :

سال ۸۱ تیتراژ سریال دریایی ها رو خوند که بعدش هم اولین آلبومش رو به نام "دریایی ها" رو وارد بـازار موسیقی پاپ ایـران که تازه یه ذره جـا افتاده بود کرد .تراک آخر این آلبوم که "حس غریب" بود علی لهراسبى رو بیـن مردم حسابی جا انداخت.

بعد از دریـایی ها چـند تا کـار مـثل خاک و پـلاک، نیـمکت، تیتراژ برنامه ی صـبح بـخـیر ایـران، پـای پیــاده، رو بـه بهــار و زنـدگی ادامــه دارد رو خـونـد.

کار بعـدی سـریال "پـیله های پــرواز" بـود .با این کار همه علی لهراسبی رو به عنوان یه خواننده ی خوش صدا شناخـتند. آلـبوم دومـش بعد از ۴ سـال به اسـم "مثلث" اومـد که با استقبال خیلی خـوب مـردم رو به رو شـد. البته آلبوم مثلث دلیل دير آمدنش این بود که آقای لهراسـبی حـدود ۳ سـال روی ایـن آلـــبـوم کـار کــرد؛ الـبتـه زحــمـت هــای" بهروز صفاریان" رو برای تهیه ی این آلبوم نمیشه نادیده گرفت.

بعـد از مـثلث تـیتــراژ بــرنامــه ی "عبور شیشه ای" که از شبکه ۵ پخش می شـد و تیتراژ بـرنـامه ی" زوج هـای مـوفق" رو اجرا و این اواخر هم برای جـشنواره پلـیس یه کار آمــاده کرد. طرفای عید تیتراژ "بوی عیدی" رو آماده کـرده بود کـه هـر شـب پخش میشد .برای اولـین بار یه کار پاپ کلاسیک خونده که "مــلاحـظه شود" نام دارد كه آماده ی پخش است.

+ نوشته شده در  جمعه ششم فروردین ۱۳۸۹ساعت 17:23  توسط فائز  |